O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo-Usługowe MARTOM jest znane na rynku meblarskim od ponad 9 lat. Zostało założone w 2004 r. Z początku był to jedynie mały warsztat meblarski, z czasem powiększył się o dodatkowe pracownie. W tym czasie też rozszerzyliśmy naszą działalność i ofertę, a także zatrudniliśmy wysokiej klasy specjalistów w swojej dziedzinie.

Wykonujemy na zamówienie meble kuchenne, pokojowe, biurowe, garderoby, zabudowy, szafy oraz inne meble na życzenie klienta.

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie w branży meblarskiej, są wysoko wyspecjalizowani i chętnie służą radą w doborze odpowiedniego materiału, koloru lub pomogą państwu zaprojektować wymarzone zestawy meblowe.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i firm. Podstawowym atutem naszej firmy jest solidność i dokładność wykonania, o czym świadczy też fakt, iż od ponad 8 lat bazujemy na klientach z polecenia.

Nasze meble sprawdzają się również tam, gdzie liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni. Wykorzystujemy oryginalne i ergonomiczne rozwiązania, pozwalające na racjonalne i komfortowe zagospodarowania Państwa wnętrza.

Dbałość o Państwa wygodę jest dla nas sprawą priorytetową. Celem firmy jest projektowanie mebli dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, aby zaspokoić najbardziej wymagające gusta.

Do każdego klienta podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Nasza wyobraźnia i umiejętności w pełni dopasuje się do Państwa potrzeb.

Projekty przygotowywane są za pomocą specjalistycznego programu komputerowego. Daje nam to pełną swobodę w tworzeniu projektu oraz możliwość obejrzenia wymarzonych przez Państwa mebli w prezentacji 3D.